• Temmuz 30, 2020 Ojeler Kalıcı Ojeler

  Oje seçimi birçok kadının tırnak bakımı ve güzelliğinde kabusu haline gelmiş bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygun renk ve tonu bulmada yaşanan zorluk kimi zaman yanlış oje seçimi ve renklerin ten rengine uyumsuzluğuyla sonuçlanabilmektedir. Buna bağlı olarak kişilerin, tercih ettikleri ojelerin kendilerine olabildiğince uygun olması, tırnakların ve genel görünümün güzelliğini de doğru orantılı bir biçimde etkilemektedir diyebiliriz. Peki en etkili ve başarılı oje seçimi nasıl yapılır?

  oje seçimi
 • Temmuz 13, 2020 Ojeler

  Bilindiği üzere kadınların estetik ve güzellik bakımından kullandıkları en önemli ürünlerden biri ojelerdir. Ancak ojeler gündelik hayat içerisinde birçok faktöre bağlı olarak soyulabilmekte, sararabilmekte veya çeşitli darbelerle bozulmalara maruz kalabilmektedir. Son yıllarda, estetik görünümü bozulan ojenin çıkarılıp yenisinin sürülmesi gerektiğinde akla ilk gelen, sağlık ve güzellik açısından daha zararsız olan asetonsuz oje çıkarma yöntemleri olmaya başlamıştır.

  asetonsuz oje çıkarma
 • Temmuz 13, 2020 Kalıcı Ojeler

  Bakımlı ve güzel görünüme sahip olmak her kadının için büyük önem taşımaktadır ve buna bağlı olarak ojeler bu bütünün önemli bir parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak sık değişim ihtiyacına neden olan normal ojelerin, zaman kayıplarına ve yüksek maliyetlere sebep oldukları da bilinmektedir.

  kalıcı oje