Mara Kozmetik

 

Mara marka adını kadınlardan aldı. Pek çok dilde ‘kadın’ anlamına gelen Mara; farklı coğrafyalarda yaşayan kadınların kültürel özelliklerinin çeşitliliğini, zenginlik olarak ruhuna kattı. Her ayrı ürün grubunda, farklı dinamik ve çeşitlilikten beslenerek yaratıcı, inovatif, yaşamı kolaylaştıran ürün serileri üretmek Mara’nın tutkusunun kaynağı oldu.

 

Biraz daha Mara

 

Dinamik, yaratıcı, yaşam enerjisi yüksek, kendisiyle bağlantıda olan, otantik kimliğini keşfetmiş kadınlardan ilham aldı. Her renk onun içindeki başka bir kadının ifadesidir. Yenilikten ve hiç bitmeyen çocuksu merakından, yaşamın sonsuz ruhundan beslenir. O yaşamın dokunuşlarıyla dans ederken hisseder varoluşunu. Coşkusuyla harekete geçirir, büyüler. Biricikliği ile özel ve eşsiz olduğunun farkındadır. Kalbi ve duyguları hayatının merkezidir. Her şeyi içinde bütünlerken ışığını yayar ve parlar.

 

Vizyon ve Misyonumuz

 

Kurulduğu 2010 yılından bu yana, fark yaratan ürünler ile müşteri deneyimlerine öncülük etmeyi ilkemiz edindik. Bu yenilikçi deneyimleri tüm dünya kadınları ile paylaşmak en büyük hayalimiz ve bunun için tutkuyla üretmeye devam ediyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR