• Ocak 20, 2021 Ojeler

  Günün en sevdiğiniz saatinde, mükemmel manzaralı bir sokakta veya deniz manzaralı bir kafede, vanilyalı çikolata eşliğinde kahve yudumladığınız keyifli bir anı hayal edin. Düşüncesi bile leziz değil mi? Peki kahve içmek yerine doğayla iç içe olmayı sevenlerden misiniz? Tüm bunlar her ne kadar rüya gibi gelse de kokulu oje ile adeta gerçeğe dönüşüyor diyebiliriz. Bu yazımızda hayalinizdeki yer ile güzellik ve bakım rutinlerinizi bir araya getiriyor, buram buram keyif ve düş kokan oje serileriyle tanıştırıyor, güzelliğin bambaşka bir yönünü keşfetmeye davet ediyoruz.

  kokulu oje
 • Aralık 30, 2020 Ojeler

  Yeni yılın gelişiyle birçok alanda yeni trendlere olan ilgi gitgide artıyor ve oje seçimler de bu ilginin büyük bir parçası haline gelmeye başlıyor. Hal böyle olunca, oje ve nail art severler de yeni trendleri sıkı takip ederek, modayı başka bir açıdan yakalamaya çalışıyor, 2021 oje trendleri konusunda sıkı araştırmalar yaparak yeni yıla şimdiden hazırlık yapıyor. Peki bu yeni yılda en çok hangi ojeler ilgi görecek ve hangi renklere ilgi daha fazla olacak, yeni yılın manikür trendleri neler olacak?

  2021 oje trendleri, oje trendleri
 • Aralık 23, 2020 Nail Art

  Yeni yıl, yepyeni umutlarla, bazen tertemiz bir sayfa açma isteğiyle başlayan yeni bir döneme geçişi simgelemektedir. Özellikle zor bir yılın geride kaldığı bu dönemde, herkes, farklı başlangıçların hayallerini kurmaya şimdiden başlıyor. Hal böyle olunca, yılbaşı gecesine özel hazırlıklar da kadın dünyası için büyük önem taşıyor ve yaratıcılığın konuştuğu yılbaşı nail art tasarımları ön plana çıkıyor.

  yılbaşı, nail art, yılbaşı nail art