Blog Başlık

 • Manikür ve pedikür denildiğinde dikkat kesiliyor ve can kulağıyla dinliyoruz. Hayatımızın her anında kişisel bakımda ilk sıralarda yer alan el ve ayak bakımı özellikle son yıllarda yaratıcı tasarımlar, renkli nail artlar ve uygulayıcıları ile günümüzün modası haline geldi. Ancak bunun öncesinde dış dünya ile ilk temasımızı ellerimizle yapıyoruz ve ne kadar kaçınıyor olsak da kirlenmesine engel olamıyor ve yaşanan kuruluğu durduramıyoruz. İşte bu yüzden el ve tırnak bakımının, temizliğinin derinlemesine yapıldığı bir işlem olan manikür şart haline geliyor. Peki manikürü nasıl yapmalı ve nelere dikkat etmeliyiz? Bu sorunun cevabı için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  Manikür ve Pedikür
 • Şubat 28, 2021 Takma Tırnak

  Tırnak bakımı ve güzel görünümlü eller güzelliğin bir numaralı sırrı olarak görülmektedir. Kadınların kimi zaman kombinlerine göre belirledikleri tırnak renk ve biçimleri kadın güzellik dünyasının belki de en fazla öne çıkan unsurlarındandır. Çoğu zaman ojeyle süslenen, renkli ve hareketli oluşuyla göz dolduran tırnaklar, takma tırnak olarak da karşımıza çıkabilmekte, önceden hazırlanmış halleriyle birçok kadının ve hatta Nail Art sevenlerin ilgisini çekmektedir. Günlük ve özel günlere ait kullanıma uygunluğuyla dikkat çeken ve girilen ortamda adeta gözlerin üzerinizde olmasını sağlayan tasarım harikası takma tırnaklar, kıyafetlerle bir bütün olmasıyla da tercih sebebi olmaktadır. Peki, takma tırnak nedir? Nasıl takılır ve nasıl çıkarılır?

  takma tırnak
 • Şubat 15, 2021 Oje Kurutucu

  El ve ayak bakımı kadınlar için olmazsa olmazlardandır ve birçok kadının zevkini yansıtan, belki de en temel güzellik unsurudur diyebiliriz. Hal böyle olunca, farklı oje çeşitleri sıklıkla ön plana çıkarak, kadınların güzellik dünyasını süsleyen en önemli kozmetik ürünü olarak kendini göstermektedir. Tabi her güzelliğin bir bedeli olduğu gibi oje sürmenin de belirli süreçleri ve zorlukları bulunabilmektedir. Özellikle sürdükten sonra kuruması için harcanan süre, kurumadan bir yere dokunulması halinde bozulabilme riski tüm bu zorlukların başında gelmektedir. Ancak söz konusu sorunlar son dönemlerde sık tercih edilen oje kurutucu ürünleri ile ortadan kalkmaktadır. Bu yazımızda size oje kurutucu mucizesi ve sunduğu mükemmel görünümden bahsedeceğiz. Hazırsanız başlayalım.

  oje kurutucu, top coat
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR