Tırnak

 

Tırnaklar kadınların en önem verdiği konuların başında gelmektedir. Mara, kadınlara, hem tırnakların güzel görünmesini sağlayan hem de sağlıklı bir bakım gerçekleştirilmesini sağlayan ürün yelpazesi sunmaktadır. Farklı tırnak formu tercihlerine uygun Takma Tırnak Seti modelleri, Nail Art sevenlere uygun oje çeşitleri ve tırnak sağlığında olumlu etkiye sahip baz ürünler ile en çok ön planda olan ellerin daha güzel görünmesini sağlayan Mara, yenilikçi anlayışıyla her zevke hitap etmektedir.

 

Kısa ve badem modelleriyle doğal görünümü yakalayabileceğiniz takma tırnak seti çeşitleri, ürün ile birlikte gelen aplikatör sayesinde tırnakları kolay kavranmasıyla ön plana çıkmaktadır. 12 ölçüde 24 adet tırnak sunmasıyla ve eşsiz efektli özel tırnak taşlarıyla sık tercih edilen takma tırnaklar, istenilen tırnaklar ile kombinleme fırsatı sunmakta, kişiye gün boyu sıra dışı bir görünüm kazandırmaktadır.

 

Nail Art Sevenler İçin En Doğru Adres Mara

 

Mara Nail Art sevenleri unutmamakta, tırnaklarında eşsiz görünüme sahip olmak isteyen kadınlara yönelik modeller ile güzellikte sınır tanımayan eşsiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Oje sürmeyi ve tırnaklar ile sanat yapmayı hobi haline getirmiş kadınları da düşünerek farklı oje çeşitlerini kullanıcıyla buluşturmaktadır. Bunun haricinde, asetonsuz oje çıkarma olanağı sağlayan baz ojeleri ile hem oje sürmeyi kolaylaştırmakta hem de tırnakların zarar görmesini engellemeyi amaçlamaktadır. Siz de tırnaklarınıza zarar vermeden Nail Art deneyimi yaşamak isteyenlerdenseniz Mara’nın birbirinden renkli takma tırnak modelleri ve Peel Off Base Coat ürünlerini keşfedin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR